O nas

NTG PROJEKT

Dlaczego my?

Tworzymy firmę świadczącą usługi w zakresie projektowania instalacji sanitarnych wewnętrznych, sieci oraz przyłączy. Nasza pracownia projektowa wykonuje kompleksowe projekty dla budynków prywatnych i usługowych. Obejmują one instalacje sanitarne, instalacje klimatyzacyjne, wentylacyjne, grzewcze oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Posiadamy uprawnienia do projektowania, nadzorowania i kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Oddanie i dyspozycyjność.
  • Kompleksowa obsługa klienta.
  • Profesjonalizm i lata doświadczenia.
  • Odpowiedni balans pomiędzy ceną, terminem i jakością usługi.

Oszczędzaj
z NTG Projekt

Nasze projekty zawsze tworzymy biorąc pod uwagę najlepszy scenariusz dla klienta. Dlatego przy zachowaniu jakości projektu staramy się szukać alternatyw, które pozwolą na obniżenie kosztów inwestycji.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Korzystamy z najlepszych rozwiązań

Nasza firma, choć młoda, korzysta z doświadczenia profesjonalistów. Współpracujemy z najlepszymi projektantami i osobami związanymi z branżą, korzystając z najlepszych produktów.

Jak wygląda proces projektowania?

Najważniejszy jest pierwszy kontakt, podczas którego spróbujemy dowiedzieć się jak najwięcej szczegółów o zleceniu. Następnie nasi specjaliści przejdą do kolejnego etapu, jakim jest rozpoczęcie prac nad projektem. W ich trakcie możliwe są dalsze konsultacje.

Jesteś zawsze na pierwszym miejscu

To Twoje pomysły są najważniejsze, ale… jeśli z jakiegoś powodu uznamy, że będzie to dla Ciebie nieopłacalne lub niepotrzebne, spodziewaj się sugestii z naszej strony. Jesteśmy po to, aby przeprowadzić Cię przez proces projektowania z możliwie najlepszym efektem.